Одеса

12.08.1956

Можна багато говорити про те, як в Україні ПОВИННО БУЛО БИ СТАТИСЯ в майбутньому. Але це не є вірним.
Зараз час вирішувати не до якої мети іти (це будемо вирішувати потім), зараз час вирішити як зробити перші кроки в потрібному напряму. Зараз час зробити перший крок до визволення України від внутрішнього окупанту – від невеличкої купки нелюдей, вбиваючих народ України, вбиваючих наше майбутнє.
Ми повинні пройти цей шлях очищення, як пройшли через нього в свій час країни Східної Європи, країни Балтії, Грузія,Вірменія, а ще раніше проходили сотні країн світу.
Крок перший – це Повстання з скиданням всіх, без виключення тих, хто є або був при владі і скидання олігархів з їх командами. Особи цих покидьків відомі всім.
Введення Перехідного періоду як проміжку часу для організації і проведення Установчих зборів народу України з головним завданням – формування абсолютно нової системи владних відносин в суспільстві. 
Крок другий – створення тимчасового парламенту, тимчасового уряду, вирішення організаційних питань, проведення репресивних дій проти олігархічних кіл, організація роботи груп по підготовці і проведенню Установчих зборів.
Крок третій (як підсумок Установчих зборів) – проведення виборів на основі нового виборчого законодавства і формування владних структур нового типу.
Без того, щоб суспільство пройшло через ці етапи, будь-які заходи, будь які наміри, будь-які програми будуть абсолютно марними.
Тому – напрям простий і єдино вірний – на Очищення, на Переформатування, на Повстання.

6+