м. Броди

Львівська область

04.05.1966

Про себе:

Освіта вища, юрист, закінчила з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ України.

Заміжня.
Маємо чотирьох дітей.

Працювала в антикорупційній організації » Феміда», юристом в ОСББ ім. Богуна, в кредитній спілці «Орізон».

Моя сім’я, як ніхто в Україні, постраждала від корупційних діянь посадових осіб за розкриття корупції в місті Броди у Львівській області та моїх зверненнях до міжнародних організацій щодо корупції в Україні.

Не маючи бізнесів, не будучи в жодній партії, будучи незалежною від посадових осіб в Україні я зобов’язуюся, маючи вищу юридичну освіту, створити команду з істинних патріотів України для притягнення суддів, прокурорів, поліцейських та керівників державних органів, котрі роками розграбовували Україну, знищуючи національні запаси держави та обкрадаючи людей. Я зобов’язуюся притягувати винних до кримінальної відповідальності, позбавити їх волі та націоналізувати награбоване ними майно в користь держави.
Я толерантно відношуся до людей різних національності. Володіючи українською, російською, польською, англійською мовами, я вірю, що мовне питання політикам вигідно для маніпулюванням людьми і втягнення народу у ворожнечу для виправдання свого збагачення .
Я вірю в Єдиного ГОСПОДА Бога Вседержителя і толерантно відношуся до людей різного віросповідання.
Я маю 11 освіт і вирісши в інтелігентній сім’ї батька інженера та мами вчителя, знаю, що країною повинні керувати освічені люди, котрі вивчають нові технології та йдуть в ногу із світовим прогресом.
Я знаю, що люди отримували таких керівників у владних структурах, котрі їх обдурювали і пізніше обкрадали. Я не маю грошей на підкупи виборців, одночасно не маю наміру обманювати тих, хто бачить, що за кілька десятиліть політики тільки змінюють назви партій, блоків, об’єднань.
На противагу діючій владі я маю лише своє чесне ім’я та свій авторитет принципової громадянки України, котра любить Україну як країну усім серцем і ненавидить корупційного монстра із зграї недолугих, недовчених бандитів, котрі для кумів переписують Основний Закон країни, ночами або будучи в нетверезому стані приймають вигідні лише їм закони,рейдерством відбирають чужі бізнеси, торгують наркотиками та не сертифікованими спиртними напоями, знищуючи націю, саджають істинних патріотів до в’язниць і відпочивають в час війни на спа- курортах, відкрито і нагло грабують людей, придумуючи схеми для позичок грошей із МВФ та інших фондів і знищення України. Кожен злодій, який є при владі, буде покараний!
Я обіцяю вигнати із країни всіх псевдо-реформаторів, котрих виписали із інших країн для розорення наших сімей. В Україні є ще багато чесних людей, котрі маючи відповідну освіту, не бажаючи прислуговувати злочинцям, працюють не за своїм фахом.
І якщо Господь Бог дозволить, наша країна поверне собі статус багатої, чесної, квітучої країни!

5+