Сучасні вибори і управління державою в Україні і в цілому в світі надто застаріли. Відбувається підміна понять. Демократія в Україні загрузла в бюрократії, корупції, популізмі…
Доступ до влади простим українцям закритий. Щоб стати кандидатом у президенти треба заплатити заставу в 2,5 млн гривень. З року в рік у нас відбуваються вибори без вибору! Більшість кандидатів нам знайомі вже багато років. Україна так і не домоглася ніякого прогресу: громадянам не під силу купити собі дороге житло, нові автомобілі стали розкішшю, ВВП на душу населення дуже низький, національна валюта знецінена, зарплати і пенсії на рівні африканських країн, найгірші дороги в світі, кредитна ставка висока, не побудований жоден завод з переробки сміття, корупція не знищена, кількість чиновників росте, а населення зменшується, та так можна продовжувати до нескінченності. Всі 27 років незалежності Україна тупцює на місці в компанії з Гондурасом і Бангладеш.

Зараз ми дійшли до того, що цю корумповану систему слід змінювати. Ми остаточно розчарувались в обіцянки політиків популістів, які остаточно себе дискредитували, ми більше не віримо жодній політичній силі, яка контролюється олігархами. Україні потрібні нові молоді люди, з новими ідеями, новими цілями, з альтернативною точкою зору. 27 років ми обираємо не те, що насправді хочемо, а обираємо того, кого нам запропонували зверху, практично викидаємо свій голос у смітник. Саме для цього наша велика команда небайдужих українців розробила цілий ряд інструментів, щоб у 2019 році у нас був свій власний Народний вибір. Пропонуємо простий і в той же час новий Інструмент для дії. Самотужки знайти гідного кандидата в президенти із Народу, самим написати йому передвиборчу програму, зібрати кошти для застави та реклами і разом поставити крапку цієї корупційної системи. 

Демократія (від грец. Демос — народ і кратос — влада) — тобто влада народу, народовладдя. З цього випливає, справжня влада — це НАРОД! І єдине легітимне джерело влади — Народ! Але в світі до сих пір не створений механізм народовладдя, коли вся влада належить народу.

Суть нового інструменту 

На цьому сайті  оголошена реєстрація потенційних кандидатів в президенти України. Після закінчення реєстрації, кандидати пройдуть декілька турів відбору. Відбір буде жорстким і прискіпливим, для того, щоб обрати одного єдиного народного кандидата. Всі кандидати представлять суспільству свою біографію, політичні погляди і програму дій. Кожен громадянин матиме змогу проголосувати за одного кандидата. Кандидат який набрав найбільшу кількість голосів і народну довіру автоматично стає єдиним народним кандидатом в президенти України на вибори 2019 г. Всі гроші для застави і реклами будуть зібрані народом України шляхом благодійності та на платформі краудфандінгу. На цьому сайті також ми з вами будемо писати передвиборчу програму для Народного кандидата. Всі важливі питання будуть вирішені методом прямого голосування. Таким чином в наступних президентських перегонах, які заплановані 31 березня 2019 році українці отримають одного свого кандидата в президенти від усієї України, який не буде олігархом і не буде замішаний в минулому в корупційній діяльності.

Отже, альтернатива є! І вона буде!

Поступово сайт буде оновлюватися, будемо додавати нові інновації для переходу до прямої демократії.

Народний кандидат в президенти України — це лише перший крок. Після нашої перемоги Верховна Рада буде розпущена, буде призначений Всеукраїнський Референдум по питаннях втілення Прямої Демократії.

 Критерії для реєстрації кандидатів:

  • 35 років на момент виборів
  • право голосу
  • володіння державною мовою
  • проживання в Україні протягом 10 останніх перед днем виборів років
  • відсутність судимостей (крім політв’язнів і воїнів АТО)
  • непомічений у минулому в корупції
  • безпартійний
  • вища освіта, ступінь бакалавр, спеціаліст або магістр.

Конституція України:

Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.

 

Хочеш стати кандидатом?

Дій

До виборів залишилось:

Поділитися у соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
0